agencja pracy Kołobrzeg

Agencja Pracy Dębno tel: 533 024 116

Prasóweczki

Turystycznie Kołobrzeg stanowi drinkom z najbardziej obleganych miast w Polsce, zwłaszcza w czasie wakacyjnym, dlatego zapotrzebowanie na dodatkowych gości jest zwykle spore. Jesteśmy dynamicznie się rozwijającą agencją pracy tymczasowej, umożliwiającą szybką oraz bezpieczną usługę w odnalezieniu lojalnego pracownika. Niezależnie od branży Twojej pracy, znajdziemy dla Ciebie osoby łatwe do pracy.

Agencja Pracy Świdwin tel: 533 024 116

Swoi partnerzy
Współpracujemy na co dzień z wieloma przedsiębiorstwami, którzy dzięki naszej usługi zatrudniają wykwalifikowanych specjalistów. Wysoka klasa swoich żyć sprawia, że odbiorcy chętnie do nas wracają.

Zobacz również Punkt Ksero Kołobrzeg

Szukasz pracownika?
Jeśli chce Ci na szybkim trafieniu do pań z pełnej Europy, które poszukują zatrudnienia w Twojej branży, to zaszedłem w właściwe miejsce. Współpracujemy z tysiącami poszukujących pracy ludzi – są oni w drugim wieku, są różne kwalifikacje, poszukują innego sposobie zatrudnienia, lecz integruje ich samo: ludzie są niezwykle dobrzy i zaangażowani w własne dzieła.

Ułatwimy Ci nawiązać zgodę z gośćmi w środek o moc szybszy, niż konkurencja. Stosujemy innowacyjne techniki, dzięki którym dobór gości stanowi o moc pozytywniejszy i sprawniejszy, i zadowolenie zarówno pracodawcy, jak i pracownika – większe.

Na zasadzie przedstawionej przez Ciebie oferty dobierzemy zainteresowanych pracowników według ich CV, doświadczenia zawodowego i kwalifikacji. Przez wszystek godzina to Ty jesteś pieczę nad tym, kogo zatrudnisz, i kogo odrzucisz. Celem naszej praktyki jest wyłącznie dobór grupy, która potencjalnie najbardziej wykonywać będzie Twoje wymagania – w każdym czasie możemy zmodyfikować zasady prowadzenia rekrutacji.
Agencja Pracy Świdwin tel: 533 024 116

Oferujemy pozyskanie personelu zarówno na konkretniejszy, jak natomiast na większy godzina – możliwe jest także nawiązanie stałej współpracy. Proponujemy gości z pełnej Europy, lecz zatrzymujemy się przede ludzi na twarzach czerpiących z Ukrainy, Białorusi, czy nowego kraju dawnego SSR. Dla nich oznacza to milowy ruch w rozwoju prace i pełniejsze perspektywy, i dla Ciebie – mniejsze koszty połączone z zatrudnieniem pracownika.

Współpracując z nami nie musisz też brać się zbędnymi formalnościami – załatwimy za Ciebie wszelkie urzędowe sprawy. Przed podjęciem współpracującego z nami pracownika do Twojej obsługi w wszyscy wprowadzimy jego pobyt, załatwimy prawo na rzecz, a więcej miejsce zamieszkania. Pokryjemy oraz wszelkie koszty połączone z dostępem do rzeczy, ubezpieczeniem czy przeprowadzeniem okresowych badań lekarskich.

Jakich konkretnie pracowników oferujemy? Zatrudniamy specjalistów w kilkudziesięciu różnych dziedzinach, lecz wśród swoich klientów największą popularnością bawią się osoby specjalizujące się w takich branżach, jak:

ochrona zdrowia – współpracują z nami dobrze wyszkoleni specjalisty i pielęgniarki, a ponadto ratownicy medyczni i salowe. Dzięki naszemu wykształceniu oraz poczuciu gotowi są oni do podjęcia pracy od wczas w każdym szpitalu na terenie Polski. Posiadają oni całe niezbędne atesty i są doskonale przeszkoleni w treściach użytkowania najnowocześniejszego sprzętu medycznego.
Kierowcy – współpracujemy z wieloma kierowcami, tak autobusów jak i ciągników czy TIRów, a ponadto operatorami koparek, walców natomiast tymże całych maszyn drogowych. Oprócz niezbędnego doświadczenia mają oni więcej czystą kartotekę, jeżeli chodzi o jakiekolwiek poważne wykroczenia drogowe. Ich zaangażowanie jest czyli nie tylko gwarancją satysfakcji, jednak również bezpieczeństwa.
Pracownicy produkcji – oferujemy możliwość zatrudnienia pracowników zarówno do prawych prac produkcyjnych, jak i certyfikowanych operatorów różnego sprzętu. Ich wiedzy przydadzą się zarówno w urzędzie przetwórstwa produktów spożywczych, jak i drugiego rodzaju odlewniach, zakładach kamieniarskich oraz oryginalnych liniach produkcyjnych. Cali znani pracownicy są w wszyscy grup oraz praktyczni, dlatego zgodność z nimi będzie oczywistą przyjemnością.
Elektrycy i Hydraulicy – współpracujące z nami osoby są wszelkie prawa i myśl idącą na szybką i estetyczną naprawę instalacji sanitarnej czy elektrycznej. Doskonale odnajdą się zarówno na zadaniach w specjalnych pogotowiach specjalistycznych, jak także w rodzinnych firmach posiadających się naprawą instalacji pewnego rodzaju.
Ochrona twarzy a korzystania – oferujemy dobrze wiedzących swój fach pracowników, którzy bezpiecznie przeprowadzą konwojowanie czy zajmą się zabezpieczeniem imprez masowych. Swoi pracownicy znają wszelkie niezbędne techniki samoobrony, dlatego i doskonale sprawdzą się w postaci prywatnych ochroniarzy zarówno mienia ruchomego, obiektu, jak oraz kobiety.
Zachęcamy do kontaktu.

Agencja Pracy Świdwin tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments